Dabas vakars „Ieskaties dabā!”


26. aprīlī plkst. 18:00 Latvijas Dabas muzejā notiks dabas vakars „Ieskaties dabā!”. Šoreiz muzeja speciālisti aicinās apmeklētājus ieklausīties, kā vērot putnus, nenodarot tiem pāri, un atklās, cik daudz un kādi eksemplāri atrodami Dabas muzeja putnu krājumā un kā tie nonākuši muzejā.


Muzeja ornitologs Dmitrijs Boiko vakara apmeklētājiem stāstīs par putnu vērošanas principiem, sniegs padomos un analizēs arī izplatītākās nepieredzējušu vērotāju kļūdas.


Apmeklētājiem būs iespēja ielūkoties arī pašā muzeja sirdī – krājumā. Speciālisti stāstīs par to, kā eksponāti nonāk muzejā un kādi nostāsti tos apvij. Ikviens varēs pārliecināties par to, kādus principus muzejs ievēro, papildinot krājumu.


Vakara gaitā ikviens apmeklētājs ir laipni aicināts muzeja speciālistiem uzdot jautājumus un iesaistīties diskusijā.


Vēl līdz 5. maijam ikviens var iesūtīt atbildes uz mājas lapas www.dabasmuzejs.gov.lv aktualitāšu sadaļā atrodamajiem jautājumiem par putniem. Atbildes uz jautājumiem meklējamas „Viens gads muzeja krājumā” arhīvā. Pareizi atbildot uz „Viens gads muzeja krājumā” aprīļa mēneša jautājumiem un nosūtot tās uz e-pastu info@ldm.gov.lv ir iespēja iegūt ekskluzīvu balvu – ekskursiju pa Latvijas Dabas muzeja krājuma glabātavām. Akcija turpinās līdz 2012. gada decembra beigām.


Laipni aicināti Latvijas Dabas muzejā – Rīgā, K. Barona ielā 4!

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas