Ģertrūdes ielas teātris ar izrādi „ĀDA” viesosies Ventspils Teātra Namā Jūras Vārti


Dzejnieces un dramaturģes Ingas Gailes oriģināllugas pirmiestudējums Andreja Jarovoja režijā, kas savu pirmizrādi piedzīvoja 2011.gada rudenī Ģertrūdes ielas teātrī, ir jau izpelnījies gan skatītāju, gan profesionāļu atzinību. Šomēnes izrādi būs izdevība piedzīvot arī ventspilniekiem, kuri pirmdien, 16.aprīlī, 18.00 ir aicināti uz Teātra namu Jūras Vārti.


Izrādes „Āda” viesošanās Ventspilī ir turpinājums šosezon aizsāktajai Ģertrūdes ielas teātra un Teātra nama Jūras Vārti sadarbībai, kā pirmā Ventspilī jau bija viesojusies Ģertrūdes ielas teātra izrāde „Svētceļnieks” Kārļa Krūmiņa režijā.


„Āda” ir stāsts par Ādamu un Ievu mūsdienu Rīgā, kurā varoņu mīlestības meklējumus pilsētas, naudas un slavas kārdinājumu džungļos izspēlē aktieri Ivars Krasts un Anta Aizupe. Teātra kritiķe Zane Radzobe laikrakstā Diena par saviem iespaidiem pēc izrādes raksta tā: “A. Jarovojs Ādu nopulējis līdz perfekcijai. Pievienojiet mazliet dzejas brīnuma, kas ieskanas iestudējumā, un saprotams – izrāde kā tāds smalks pulkstentiņš tikšķ sirds ritmā.”„Āda. Ādams ir vīrietis, Ieva ir sieviete, Ulars ir čūska.”
Teksts: Inga Gaile


Režisors: Andrejs Jarovojs


Māksliniece: Ieva Veita


Mūzika: Jānis Burmeisters


Spēlē: Anta Aizupe, Ivars Krasts


Tuvākās izrādes:


16.aprīlī 18.00 Teātra namā Jūras Vārti, Ventspils


20.aprīlī 19.00, 28.aprīlī 16.00, 15. un 16.maijā 19.00 Ģertrūdes ielas teātrī, Rīga


 

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas