Grāvējs «Transformeri: Iznīcības laikmets» – līderis “Zelta avenes” nominācijāsMaikla Beja grāvējs «Transformeri: Iznīcības laikmets» , kas vasaras vidū baudīja nedalāmu skatītāju mīlestību, kritis ekspertu nežēlībā un pretendē uz septiņām «Zelta avenes» balvām.

Filma «Transformeri: Iznīcības laikmets» nominēta septiņām «Zelta avenes» balvām, kas tiek pasniegtas aizvadītā gada sliktākajām filmām.

Filma stāsta par automehāniķa un izgudrotāja Keida (Marks Valbergs) nejaušo atklājumu, kas saceļ kājās gan autobotus, gan maldikonus, gan valdības aģentus. Tostarp transformeru senie un vareni spēki ir izvēlējušies Zemi par savu jauno mērķi. Sāksies vērienīgākā cīņa starp labajiem un ļaunajiem spēkiem.

Šī nav pirmā reize, kad skatītāju atzinīgi novērtētais grāvējs pretendē uz anti- oskara balvu. 2009. gadā filmas otrā daļa «Transformeri: Pieveikto atriebība» tika atzīta par gada sliktāko filmu, bet Maikls Bejs par sliktāko režisoru.

Tālu nomināciju skaitā nav atpalikusi arī fantāzijas filma «Leģenda par Hēraklu» un Ziemassvētku filma «Glābjot Ziemassvētkus», kas saņēmušas sešas nominācijas.

Līdzās jau nosauktajām filmām, par gada sliktākās filmas titulu "cīnās" arī komēdija «Bruņurupuči nindzjas» un trilleris «Pamestie».

Dažādām nominācijām izvirzīts arī komiķa Seta Makfārleina vesterns «Miljoniem iespēju, kā atdot galus».

Gada sliktākās aktrises nominācijai izvirzīta Kamerona Diaza par lomām komēdijās «Atriebība sieviešu gaumē», «Seksa video», «Annie».

Par sliktāko aktieri nominēts arī “Zelta avenes” vairākkārtējs laureāts, komiķis Ādams Sandlers. Šoreiz aktierim nomināciju nodrošināja tēlojums romantiskajā komēdijā «Kopā pret pašu gribu».

Kopš 1980. gada tiek apbalvoti un godināti aktieri un režisori par sliktāko veikumu kinomākslā. Atšķirībā no populārās Oskaru ceremonijas “Zelta avenes” ceremonija ir kino industrijas darboņu maz apmeklēta un reti kāds aktieris arī ierodas saņemt pelnīto balvu.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas