Iepazīstinās ar „Rīga 2014” kultūras projektu piedāvājumiem14. februārī plkst. 17 mākslas muzejā "Rīgas birža" Valsts prezidents, kultūras ministre, Rīgas mērs un nodibinājuma "Rīga 2014" vadība iepazīstinās Latvijas uzņēmumu, asociāciju un ārvalstu uzņēmumu kameru pārstāvjus ar Kultūras galvaspilsētas projekta jaunumiem.

Šajā tikšanās reizē nodibinājuma "Rīga 2014" vadītāja Diāna Čivle un programmas vadītāja Aiva Rozenberga stāstīs par 2014. gada programmas pilnveidošanas gaitu un iepazīstinās uzņēmējus ar programmas 14 stūrakmeņiem, aicinot iesaistīties ar finansiālu līdzdalību. Kultūras galvaspilsētas gada programma piedāvā daudzveidīgus pasākumus, kā arī visdažādākos pašmāju un starptautiskas līdzdalības kultūras notikumus.

Viesus uzrunās Valsts prezidents Andris Bērziņš, kas uzņēmies Kultūras galvaspilsētas gada patrona pienākumus, Kultūras ministre Žaneta Jaunzeme-Grende, kā arī Rīgas mērs Nils Ušakovs.

2011. gada aprīlī jau notika pirmā šāda veida tikšanās, kad tika izveidots neformālais "Klubs 20:14", kas dod iespēju uzņēmējiem kļūt par līdzautoriem Kultūras galvaspilsētas gada veidošanā. Tikšanās reizēs uzņēmumu pārstāvji tiek informēti par aktualitātēm, kā arī pārrunā līdzdalības iespējas, jo nozīmīgā projekta ieguvēji būs ikviens uzņēmums, kas pratīs šo izdevību izmantot. Uzņēmējiem ir iespēja apspriest savu līdzdalību un partnerību "Rīga 2014" kopprojektā programmas sešās tematiskajās līnijās, kā arī konkrētu pasākumu atbalstīšanā.
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas