Kalnciema kvartālā uzstāsies «Sus Dungo» un «Nepieradinātā Folka orķestris»Ceturtdien, 12. jūnijā Kalnciema kvartālā notiks brīvdabas koncerts, kurā uzstāsies «Sus Dungo» un «Nepieradinātā Folka orķestris».

«Sus Dungo» ir grupa, kas ir kļuvusi par neatņemamu sastāvdaļu latviešu neatkarīgajā mūzikā. Grupas apzīmējumu klāstā ir gan tādi vārdu savienojumi kā «indie popa fejās» un «dūdiņroka pārstāvēs». Grupā spēlē 7 jaunas dāmas, izpildot mūziku ar plašu instrumentu klāstu, ieskaitot akordeonu, flautu un arfu , bet pats galvenais "instruments" ir meiteņu dzidrās balsis.

2012.gada 7.jūnijā «Sus Dungo» izdeva savu pirmo studijas ierakstu, minialbumu «Rasā pēdas», kas kritiķu un fanu acīs jau kļuvis par labu atzītu mūzikas albumu.

«Nepieradinātā Folka orķestris» ir īsts tradicionālo kultūru pārstāvis, kurš par augstāko vērtību izjūt patiesumu.

Mūziķi cenšas maksimāli izplest savas stila robežas. Orķestra repertuārā sastopamas dažādu vietu un laiku mūzika, tai skaitā Īrijas, Balkānu, Izraēlas, Āfrikas, Malaizijas, Krievijas, Rumānijas, Igaunijas, Somijas u.c. tautu motīvus, kas sajaucas ar populāriem dažādu vietu un laiku autormūzikas elementiem, piedāvājot kopīgo abās kultūras.

Pasākums notiks plkst. 19:00 Kalnciema kvartālā, ieeja bez maksas.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas