Minhauzena Duntes muižā izrādīs „Minhauzena precības”Šo sestdien, 19. maijā, kad visu Eiropu pārklās Muzeju nakts, slavenā barona Minhauzena muzejā Duntes muižā pulksten 19.30 vēsturiskā vidē tiks izrādīta Mārtiņa Zīverta luga "Minhauzena precības".

Izrāde iestudēta kābaroka laika atmosfērā, jautrā gaisotnē ar nemitīgiem jokiem, mūziku, tirgus laukumu, izsolēm, radošām darbnīcām un citiem pārsteigumiem izrādes pārtraukumā, tāpēc līdzi ņemam fotoaparātus!

Aktieru un režisoru lomās jaunieši no radošās apvienības "Opā, opā". Līdz šim izrāde bijusi skatāma Spīķeru koncertzālē, kinoteātrī "Splendid palace" un Latvijas kultūras namos. Nākamās izrādes būs 27. maijā pulksten 16.00 Tukuma novada Jaunsātu pagasta tautas namā un 3. jūnijā pulksten 18.00 Rīgā kinoteātrī "Splendid palace".

Apmeklējot šo izrādi, jūs atbalstīsiet bērnus no audžuģimenēm, jo visi ienākumi no pārdotajām biļetēm tiks novirzīti labdarīgiem mērķiem, lai bērni no audžuģimenēm varētu rehabilitēties ar drāmas un mūzikas terapijas palīdzību un piedalīties nometnēs.

Biļetes ir iespējams iegādāties "Biļešu paradīzes" tirdzniecības vietās. Biļešu cenas no 3-5 ls. Plašāka informācija: www.minhauzenaprecibas.lv.
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas