Muzikālā apvienība “Hipstokrātija” izdod albumu “Te nav Amerika”Jau 23. maijā ar prezentācijas koncertu mūzikas klubā NABAKLAB Latvijas prograsīvā elektropopa apvienība “Hipstokrātija” prezentēs savu jauno albumu “Te nav Amerika”. Pēc pērn izdotajiem mazalbumiem “Brīnumzeme” un “XII”, šis būs pirmais pilnmetrāžas albums un iekļaus sevī desmit kompozīcijas.

Albumu izdod NABA MUSIC/MELO MUSIC un tā prezentācijs koncertu sērija sāksies 23. maijā, Rīgā, mūzikas klubā NABAKLAB. Šajā koncertā mūziķi būs sagādājuši pārsteigumu. “Līdz šim visos koncertos esam uzstājušies divatā, taču par godu prezentācijai koncertu NABAKLAB padarīsim īpašu ne tikai apmeklētājiem, bet arī paši sev,” izsakās grupas dalībnieki Mārtiņš Strautiņš un Kristaps Zirnis. Pēc tam ar muzikālām albuma prezentācijām un koncertiem “Hipstokrātija” dosies tūrē pa Latviju, kā arī jaunos māksliniekus varēs sastap festivālos 4.07. PagalmFest (Sigula) un 1.08 Laba Daba (Līgatne / Ratnieki).

Muzikālā apvienība Hipstokrātija dibināta 2013.gadā, Rīgā, kurā darbojas divas ar mūziku un mākslu pārņemtas personības. Kristaps Zirnis, kurš grupā pārsvarā nodarbojas ar ideju ģenerēšanu, producēšanu, ierakstu un māsterēšanu, savukārt Mārtiņš Strautiņš ir multiinstrumentālists, kuram dažādu mūzikas instrumentu pārvaldīšana nav sveša.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas