Naktsklubos un bāros visā Latvijā notiks festivāla „Pestivals” iesildīšanas pasākumi


28. jūlijā Rīgā, Mežaparka Lielajā estrādē notiekošais lielākais jaunais populārās mūzikas un kultūras festivāls sākot ar jūnija beigām tiek gaidīts pilsētās Latvijā, kur viesosies festivāla dīdžeji.


Festivāla „Pestivals” iesildīšanas pasākumi Latvijas klubos un bāros notiks 4 nedēļas nogales, sākot ar jūnija beigām, kad Rīgā būs pat vairākas ballītes – bāra „Ezītis Miglā” 2 gadu jubilejas svinības 28. jūlijā ar Mixmaster AG un 29. un 30. jūnijs klubā „Dstyle” ar dīdžejiem OZ (Ozols) un Markus Riva, kurš 29. jūnijā festivālu pārstāvēs arī Liepājas klubā „Coyote Fly”. Savukārt „Pendulum” un „Mt Eden” šovu Rīgā viesi – māsas „DUBSISTERS” kopā ar „Royal Unicorn” 29. jūnijā viesosies Ogrē – klubā „Bermuds”. Visos pasākumos festivāla dīdžeji papildus mūzikai izspēlēs ielūgumus uz festivālu, kā arī sarūpēs citus pārsteigumus.


Festivāla dīdžeju skatuvē papildus nosauktajiem mūziķiem ar setiem uzstāsies amerikāņu ietekmīgais mūzikas producents, albumu izdošanas menedžeris un dīdžejs Latin Prince, igauņu mūzikas producents un dīdžejs DNS Project, latviešu žurnālists un dīdžejs Uldis Rudaks un Dj Emil Deo. Šī skatuve papildinās SMScredit.lv Galveno skatuvi, kur šovus ar grupām pilnā sastāvā sniegs Hip-hop mākslinieks B.o.B., R&B mūziķis Lloyd, rumāņu grupa „Akcent”, kā arī „Vanilla Ninja”, „KeyMono” un latvieši – Jānis Stībelis, grupas „PeR”, „Musiqq”, „Triānas Parks” un apvienība „Grafomāns & Fakts”.


Informācija par šiem un turpmākiem festivāla sagaidīšanas pasākumiem, kā arī pašu festivālu atrodama www.pestivals.lv un sociālajos tīklos. Biļetes uz festivālu var iegādāties „Biļešu Servisa” tīklā, sākot ar 23 latiem.

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas