Orķestris „Rīga” ieskandinās 40 gadu jubileju „Mazās ģildes” dārziņā

Trešdien, 6. jūnijā, plkst. 17.00 Rīgas Kultūras un tautas mākslas centra „Mazā ģilde” (Amatu ielā 3/5) dārziņā notiks bezmaksas koncerts, ar kuru orķestris „Rīga” un diriģents Raitis Ašmanis ieskandinās orķestra 40 gadu jubileju. Tā būs pirmā no piecām paredzētajām orķestra „Rīga” muzikālajām vasaras pēcpusdienām “Mazās ģildes” dārziņā.


Orķestris „Rīga” par vienu no saviem mērķiem ir uzstādījis mūzikas pieejamību visiem rīdziniekiem. Tie, kuri dzird vieglo mūziku orķestra skanējumā, gūst krietnu optimisma devu, sāk smaidīt, un rīdzinieki izmanto pozitīvu enerģiju savām ikdienas darba gaitām. Orķestra „Rīga” koncerti vienmēr ir gaidīti un guvuši lielu publikas atsaucību.


Piecas vasaras trešdienu pēcpusdienas jūnijā un augustā “Mazās ģildes” dārziņā būs iespēja dzirdēt orķestra „Rīga” atskaņojumā pasaulslavenu komponistu melodijas, deju ritmus, latviešu mūziku un tautas dziesmu aranžējumus.


6. jūnijā plkst. 17.00 un arī nākamajā muzikālajā trešdienā, 20. jūnijā, orķestri „Rīga” diriģēs Raitis Ašmanis. Vasaras nogalē orķestra „Rīga” spēli “Mazās ģildes” dārziņā varēs dzirdēt trešdienās 1., 22. un 29. augustā.

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas