Seksīgākais vīrietis Latvijā – Intars RešetinsPar seksīgāko vīrieti Latvijā atzīts aktieris Intars Rešetins, liecina telekomunikāciju operatora IZZI veiktā sociālo portālu facebook.com un draugiem.lv aptauja par latviešu slavenajiem vīriešiem.

Otrajā vietā ierindojies BMX braucējs Māris Štrombergs, savukārt pirmo trijnieku noslēdz dziedātājs Lauris Reiniks.

„Pietiek dievināt un apjūsmot ārzemju „bredus pitus”! Mums, latviešiem, pašiem ir pietiekami daudz izskatīgu, seksīgu un galantu vīriešu, ko arī pierādīja šī aptauja. Turklāt cilvēku balsojums parādīja, ka nav tik svarīga kandidātu nodarbošanās, bet gan personība. Tādējādi pirmajā trijniekā iekļuvis gan aktieris, gan sportists, gan dziedātājs,” uzsver IZZI valdes locekle Sandra Kraujiņa. „Īpašs prieks, protams, ir par IZZI seju Lauri Reiniku, kurš jau daudzu gadu garumā pierādījis savu spēju saprasties ar dažādu auditoriju, gan dziedot, gan dejojot, gan uzrunājot mūs TV ekrānos.”

Ceturtajā un piektajā vietā ierindojušies attiecīgi Ints Teterovskis un Ģirts Ķesteris.

Kopā IZZI veiktajā aptaujā piedalījās 1897 cilvēki, kas varēja nobalsot par 16 slavenībām. Ikvienam interesentam tika dota iespēja pievienot arī savu latviešu slavenības kandidātu nedēļu ilgajai aptaujai, kas tika uzsākta šī gada 14. novembrī.


 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas