Mūzika Arsenālā: Mūzikas studijas „Omnes” koncerts


Sestdien, 26. maijā, plkst. 13.00 Latvijas Nacionālā mākslas muzeja izstāžu zālē Arsenāls (Torņa ielā 1, Vecrīgā) programmas „Mūzika Arsenālā” ietvaros notiks dzīvespriecīgs un mākslinieciski krāšņs mūzikas studijas „Omnes” pavasara koncerts.


PASĀKUMS
Mūzikas studija „Omnes” izveidojusi tradīciju divas reizes gadā atskatīties uz paveikto un piedzīvoto, sarīkojot sirsnīgā gaisotnē muzikāli daudzkrāsainu audzēkņu priekšnesumu. Pavasara laiks nes pārmaiņas dabā un cilvēkos rada vēlmi paust dažādu sajūtu gammu – novērtēt esošo un lūkoties pēc turpmākā. Jauno mūziķu entuziasms, prieks par rezultātiem un acīmredzamā mīlestība pret mūziku sniedz baudījumu klausītājiem katrā uzstāšanās reizē.


Šoreiz, pavasara semestra noslēgumā, varēsiet iepazīties ar studijas jaunāko dalībnieku – sagatavošanas un 2. līmeņa grupu vokālo sniegumu un pedagoģes Olgas Gorbačovas audzēkņu klavierspēli. Pasākuma programma aptver žanrisku dažādību, iekļaujot latviešu tautasdziesmas, autorkompozīcijas, kino un populārās melodijas, kā arī klasiskās mūzikas skaņdarbus klavierēm.


Aicinām baudīt mūzikā iemiesotu un sajūtamu dabas plaukumu un dzīvotprieku kopā ar jauniem un talantīgiem mūziķiem!


Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama. Ieeja koncertā bez maksas.

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas