Top muzikāla brīvdabas komēdija „Teic, kur zeme skaistākā…”Savu astoto sezonu uzsāk Muzikālais teātris 7, lai arī šovasar skatītājus Latvijas pilsētās priecētu ar jaunu, jautru un muzikālu komēdiju "Teic, kur zeme skaistākā…".

Dzīvesprieks un sirsnība, romantika un asprātīgi dialogi caurvīs šīs vasaras pasakaino stāstu, kuru izdzīvos gan dramatiskie aktieri un populāri mūziķi, gan seriālu un TV šovu zvaigznes.

Jaunajā muzikālajā komēdijā "Teic, kur zeme skaistākā…" viss būs kā pasakā. Būs karalis un princese, ministrs, dārznieks... būs pasaku tēli – rūķis un trīsgalvainais pūķis, un, protams, jokdaris un galminieki. Būs dziesmas, dejas un pasakainas pārvērtības... Pasakaina nekaunība, pasakaina nodevība, pasakaina mīlestība un pasakaini pārpratumi... Visi pasakas varoņi dzīvos pasakainu dzīvi, kas reizēm tik pasakaina neliksies... Tā, notiek arī pasakās... Pasakaini liksies arī tas, ka dažus šīs pasakas varoņus būsim jau kaut kur sastapuši... Jo stāsts būs par mums pašiem, par šodienu...

Kā izteicies jaunās izrādes autors un režisors Voldemārs Šoriņš, "pasakas parasti sākas ar vārdiem Reiz sensenos laikos... un beidzas ar – Tā viņi dzīvoja ilgi un laimīgi... Pasakās tas izdodas. Kādēļ lai neizdotos arī mums..?"

Lomās iejutīsies Maija Doveika, Andris Ērglis, Akvelīna Līvmane, Juris Kalniņš, Jolanda Suvorova, Jānis Skanis, Zigurds Neimanis, Mārtiņš Brūveris, Valters Krauze, Ieva Sutugova, Nikolajs Puzikovs, Atis Auzāns, Oranžā kora dziedātāji, Voldemārs Šoriņš un Alberts Kivlenieks. Izrādes scenogrāfija kārtējo reizi uzticēta Jānim Jansonam, horeogrāfija – Albertam Kivleniekam, savukārt visiem labi zināmu dažādu paaudžu un stilu dziesmu aranžējumi nodoti Ata Auzāna pārziņā.

Muzikālās komēdijas "Teic, kur zeme skaistākā…" pirmizrāde tradicionāli notiks Saulkrastu estrādē – 20. jūlijā. Pēc tam "Muzikālais teātris 7" viesosies Madonā (21. jūlijā), Ikšķilē (27. jūlijā), Tukumā (28. jūlijā), Valmierā (3. augustā), Alūksnē (4. augustā), Bauskā (10. augustā), Saldū (11. augustā), bet izrāžu tūres noslēgums, kā ierasts, notiks Kuldīgā (18. augustā).

Biļetes iepriekšpārdošanā jau nopērkamas "Biļešu paradīze" kasēs un internetā – www.bilesuparadize.lv, kā arī jūnija sākumā būs pieejamas viesizrāžu pilsētu kultūras namos.

"Muzikālais teātris 7" brīvdabas izrādes iestudē kopš 2005. gada vasaras. Iepriekšējo gadu darbi – "Vella kalpi", "Robinsona dārgumi", "Dāvana mūsdienu sievietei", "Vienas vasaras ministrs", "Septītās debesis", "Tas trakais Bellaccord šovs" un "Grēku kalna dēkaiņi" kopā pulcējušas jau 280 tūkstošus skatītāju, padarot teātri par nozīmīgāko profesionālo brīvdabas izrāžu iestudētāju Latvijā.

Foto: Publicitātes
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas